satine
Umów się na brafitting
    Serwis gorseciarski    

Serwis gorseciarki to usługa różnorodnych poprawek krawieckich związanych z bielizną, a szczególnie z biustonoszem. Poprawki wykonywane są przez wyspecjalizowaną w tej dziedzinie krawcową z wieloletnim doświadczenie w bieliźniarstwie.

Naprawy bielizny, w ramach bezpłatnego serwisu gorseciarskiego, są wykonywane dla  bielizny zakupionej w Satine bielizna, a w wyjatkowych przypadkach nawet po okresie gwarancji lub reklamacji. Bezpłatny serwis gorseciarski może zostać zaproponowany także w przypadku negatywnej decyzji reklamacyjne dot. bielizny.

*** PŁATNY SERWIS GORSECIARSKI ***

W ramach poprawek wykonujemy: zmniejszenie obwodu stanika, skracanie ramiączek, zamontowanie klipsa do karmienia, przeróbka staniku do głębokiego dekoltu na plecach, wymiana ramiączek na odpinane lub pojedyncze na szyję, wymiana lub naprawa fiszbin, wymiana lub naprawa zapięcia w biustonoszu oraz inne naprawy bielizny np. cerowanie koronki itd. Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia bielizny w ramach serwisu gorseciarskiego, krawcowa indywidualnie decyduje o możliwości dokonania poprawek krawieckich.

PŁATNY serwis gorseciarski – to koszt 30 zł za 1 sztukę stanika.

W przypadku wysyłki bielizny do salonu, należy uzgodnić szczegóły telefonicznie pod numerem 602 726 619.

Do usługi gorseciarskiej należy doliczyć koszy odesłania bielizny - 13 zł

Przystosowanie stanika do funkcji karmiącej znajduje się w kategorii STANIKI DO KARMIENIA.

Bieliznę należy dostarczyć do salonu SATINE Jana Pawła.

Opłaty za serwis gorseciarski wraz z wysyłką należy dokonać na numer rachunku bankowego:  Monika Wasilewska · 50 1020 5558 1111 1146 4900 0001

 

Oprogramowanie sklepu internetowego
Pozycjonowanie stron SitePromotor