satine
Umów się na brafitting
    Serwis gorseciarski    

Serwis gorseciarki to usługa różnorodnych poprawek krawieckich związanych z bielizną, a szczególnie z biustonoszem. Poprawki wykonywane są przez wyspecjalizowaną w tej dziedzinie krawcową z wieloletnim doświadczenie w bieliźniarstwie.


W ramach poprawek odpłatnych wykonujemy: zmniejszenie obwodu stanika, skracanie ramiączek, zamontowanie klipsa do karmienia, przeróbka staniku do głębokiego dekoltu na plecach, wymiana ramiączek na odpinane lub pojedyncze na szyję, wymiana lub naprawa fiszbin, wymiana lub naprawa zapięcia w biustonoszu oraz inne naprawy bielizny np. cerowanie koronki itd.


Naprawy bielizny, w ramach serwisu gorseciarskiego, są bezpłatne w przypadku bielizny zakupionej w Satine bielizna, nawet po upływie gwarancji lub okresu reklamacji. Serwis gorseciarski może zostać zaproponowany także w przypadku negatywnej decyzji reklamacyjne dot. bielizny.

 

Serwis gorseciarski – ODPŁATNY w wysokości 30 zł oferowany jest w przypadku naprawy bielizny nie zakupionej w Satine bielizna. Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia bielizny w ramach serwisu gorseciarskiego, krawcowa indywidualnie decyduje o możliwości dokonania poprawek krawieckich.

Oprogramowanie sklepu internetowego
sitepromotor