Satine

Powrót do działu BRAFITTING

# Usługi Gorseciarskie

 

ZWĘŻANIE OBWODU STANIKA

Zwężenie obwodu stanika lub kostiumu kąp. polega na wypruciu tylnej części ramiączek stanika i przestawienie ich wraz z zapięciem odpowiednio tak aby całkowity obwód stanika zmiejszył się o planowaną liczbę cetymetrów. Zmniejszenie obwodu nowo zakupionego stanika lub w ciagu 2 tygodni od dnia zakupu następuje tylko w wyjątkowych sytuacjach o czym decyduje brafitterka. Ma to miejsce, kiedy stanik w mniejszym obwodzie jest za ciasny a większy nieznacznie za luźny. Bywa także, że klientka jest zachwycona konkretnym modelem stanika i po dopasowaniu rozmiaru miseczki okazuje się, że obwód jest zbyt luźny a nie posiadamy w sklepie "odpowiedniego" rozmiaru wówczas taże stanik trafia do gorseciarki.

Usługą jest bezpłatna i pełną odpowiedzialność ponosi brafitterka naszego sklepu. W przypadku błędu lub uszkodzenia bielizny zwracamy pieniądze lub proponujemy nową sztukę stanika. Zwężanie obwodu w bieliźnie używanej jest odpłatne w wysokości 30 zł a odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenie lub nieodpowiednie przeprowadzenie usługi ponosi klientka. 

skracanie ramiączek

Skracanie ramiączek w staniku lub kostiumie kąp. dotyczy dwóch typów regulacji długości ramiączek. Staniki, które posiadają ramiączka składające się z dwóch części, jednej nieruchomej a drugiej ruchomej w większości przypadków wymagają skrócenia części nieruchomej. Zbyt długie ramiączka w staniku z całkowitą regulacją skracamy tak, aby regulator ramiączek opierał się na łopatkach klientki a nie na szczycie ramion. 

Usługa dotyczy nowej bielizny max. do 2 tyg. od dnia zakupu i jest bezpłatna. Pełną odpowiedzialność ponosi brafitterka naszego sklepu. W przypadku błędu lub uszkodzenia bielizny zwracamy piniądze lub proponujemy nową sztukę stanika. Skracanie ramiączek w bieliźnie używanej jest odpłatne w wysokości 30 zł a odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenie lub nieodpowiednie przeprowadzenie usługi ponosi klientka.

odpinane ramiączka

Odpinane ramiaczka polegają na zlikwidowaniu przyszytych na stałe do stanika ramiączek i zamocownie do nich uchwytów metalowych lub plastikowych. Dzięki tej usłudze ramiączka stanika mogą być wymieniane na silikonowe, można krzyżować je na plecach a także można skorzystać z jednego ramiączka na szyję.

Usługa odpinanych ramiączek jest odpłatna w wysokości 30 zł a w stosunku do używanych staników odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenie lub nieodpowiednie przeprowadzenie usługi ponosi klientka.  Opłata obejmuje dodatkowy komplet ramiączek silikonowych.

klipsy do karmienia

Zamocowanie klipsów do karmienia w staniku następuje w miejscu połączenia ramiączek z miseczkami. Wewnątrz stanika przy fiszbinie ok. 4 cm pod pachą zamocowana zostaje gumka łącząca ramiączko ze stanikiem. Dzięki temu podczas odpinania klipsa ramiączko nie odskakuje na plecy. Mimo, iż oferta staników do karmienia w naszym sklepie jest urozmaicona, część klientek ze względu na swój rozmiar lub kształt biustu chętnie decyduje się na tę usługę.

Usługa klipsa do karmienia jest odpłatna w wysokości 30 zł a w stosunku do używanych staników odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenie lub nieodpowiednie przeprowadzenie usługi ponosi klientka.  Oferujemy klipsy w kolorze białym i czarnym. Opłata obejmuje usunięcie klipsa ze stanika po zakończonym karmieniu piersią a stanik przestaje być "karmnikiem". 

skracanie fiszbin

Usługą polega na zmniejszeniu długości fiszbin pod pachą. Jest ona bezpłatna i pełną odpowiedzialność ponosi brafitterka naszego sklepu. Skracanie fiszbin w staniku nie zakupionym w naszych sklepach jest odpłatne w wysokości 30 zł a odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenie lub nieodpowiednie przeprowadzenie usługi ponosi klientka.  

OBNIŻANIE OBWODU W STANIKU  - DO SUKNI BEZ PLECÓW

Usługa polega na zamianie metody zapinania stanika po przez usunięcie całego pasa obwodu stanika wraz zapięciem i  wszyciu szerokich gum o długości 140 cm zakończonych nowym zapięciem. Dzięki długim gumom zapięcie stanika następuje z przodu na wysykości talii.

Obniżanie obwodu w staniku jest odpłatne w wysokości 30 zł a odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenie lub nieodpowiednie przeprowadzenie usługi ponosi klientka.